Українські легіонери Жирона Артем Довбик та Віктор Циганков відзначилися результативними діями в чемпіонаті Іспанії.

Жирона Довбика і Циганкова у заключному матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії в гостях зустрічалася з Гранадою. Обидва українці вперше синхронно вийшли у стартовому складі своєї команди.

На 22-й хвилині Віктор прийняв м’яч неподалік від лінії штрафного майданчику і чудовим обвідним ударом спрямував його у самісіньку дев’ятку – 1:0. А за рахунку 2:0 відзначився і Артем, який головою асистував Лопесу.

Здавалося, долю матчу вирішено, однак у другому таймі господарі зуміли відквитати два м’ячі і ледь не врятували очко. Однак, все ж 4:2 – непроста перемога Жирони.

Відзначимо, що Циганков відіграв 68 хвилин, а Довбик 71-ну.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 5 тур

Гранада – Жирона – 2:4 (0:3)

Голи: Узуні (63), Бойе (85) – Циганков (22), Савіо (31), Лопес (34), Коуту (89).