Головний тренер «Ворскли» Віктор Скрипник прокоментував поразку від «Динамо» у 7-му турі УПЛ.

— Сьогодні ми побачили дві різні «Ворскли»: одну — в першому таймі, іншу — у другому. Що ви сказали своїм підопічним у перерві?

— Сказав, що незадоволений першими хвилинами. Ми боялися суперника, пропустили гол. Якби не ВАР, рахунок був би 2:0. Тиску з нашого боку не було ніякого. «Динамо» грало у свій футбол. А від нас не було жодного зустрічного удару, не було конструктиву, до якого ми прагнемо у своїй грі. Крім того, я заспокоював хлопців у перерві.

У другому таймі в нас уже були хороші ігрові фази. Заміни, які проводили ми, не можна порівнювати із замінами у «Динамо». Футболісти, яких випускали кияни, можуть грати в основному складі будь-якої команди. Але для наших молодих футболістів цей матч стане хорошим досвідом. Вони тільки вчора грали за другу команду, а сьогодні — вже за першу, та ще й проти «Динамо».

— Яким був ваш план на гру? Як збиралися використовувати проблеми «Динамо»?

— Кожна команда має свої плюси й мінуси. Ми хотіли грати впевнено проти м’яча. У нас є індивідуально сильні гравці атакувальної ланки, за допомогою яких ми хотіли доходити до останньої третини поля. Але не виходило. Контроль м’яча заспокоює, але сам по собі не дає нічого більше — треба працювати та без м’яча. Тим паче, що контратаки «Динамо» — це завжди швидкість, завжди небезпечно. Знали, що Буяльський — непередбачуваний гравець світового класу, він робить різницю в будь-якій грі, – сказав Скрипник.