Головний тренер «ПСЖ» Луїс Енріке поділився очікуваннями від матчу проти дортмундської «Боруссії» у 1-му турі ЛЧ.

«Не знаю, як журналісти ставляться до нашого старту, але ми точно почали сезон не надто вдало. Коли починаю роботу в клубі, часто буває так, що потрібно передати багато інформації, ідей та концепцій, які гравці мають засвоїти. Команда дуже налаштована на це. Футболісти мають велике бажання засвоїти все нове. Я у захваті від їхньої поведінки.

Фани «ПСЖ» – неймовірні. Їхня підтримка чудова, навіть коли результати не на належному рівні. Але це процес. Я вже мав такий досвід, все це вимагає певного часу. Впевнений, буде хороший футбол і хороші результати. Я в цьому впевнений.

Не переймаюся, скільки мені дали часу в «ПСЖ». Це моя робота, яка говорить сама за себе. Якщо результати будуть поганими – тоді вже подивимося. Живу командою щодня. Розмовляю з нею, моя одержимість полягає в тому, щоб гравці дуже чітко розуміли, як хочу, щоб вони грали. Щоб усвідомлювали всі ситуації, які хочу реалізувати під час матчів.

Футбол завжди ставить вас на місце – мене це зовсім не хвилює. Як людина, яка знає світ футболу – очевидно, хочу забивати голи якомога швидше. Хочу, щоб моя команда дуже чітко розуміла, як вона хоче грати, якомога швидше це засвоїла. Навіть якщо хочемо, щоб це сталося швидко – це завжди потребує часу», – сказав Енріке.

Матч «ПСЖ» – «Боруссія» Дортмунд відбудеться 19 вересня.