Зустрічалися сусіди у турнірній таблиці, яких відділяв всього один заліковий пункт. У випадку перемоги запоріжці могли обійти свого конкурента і піднятися на п’яте місце. Відзначимо, що приазовці вперше у сезоні здобули дві перемоги поспіль.

У дебюті протистояння міг відкривати рахунок Могильний, але він занадто зблизився з голкіпером, тому не зміг акцентовано пробити у кут. Через декілька хвилин знову довелося вступати у гру Караващенко, коли він парирував ще один удар Могильного. Хороший початок зустрічі у виконанні підопічних Микитина. Приазовці змогли витримати стартовий натиск суперників, але нав’язати свою гру не вдавалося.

Наприкінці першого тайму гості залишилися у меншості. Пентелейчук вибігав один на один і після підкату Басова опинився на газоні. Досить складний епізод для арбітра, але це рішення вже змінити не можна. Ще до перерви команди змогли обмінятися голами. Спочатку зі штрафного Піддубний відкрив рахунок, але у наступній атаці він зрізав м’яч у власні ворота після кутового – 1:1.

У другій половині зустрічі маріупольці почали високо пресингувати, але це і не дивно, адже вони грали у більшості. На 58-й хвилині після подачі з флангу вивів господарів вперед Артем Тєрєхов, який вдало підключився до атаки – 2:1. Без Басова запоріжці почали багато верхової боротьби програвати.

Пропущений м’яч суттєво не вплинув на психологічний стан гостей, які робили все, щоб вирвати нічию. На другій компенсованій хвилині Хуссін опинився першим на добиванні і приніс своїй команді нічию – 2:2.

“Маріуполь” – “Металург” 2:2

Голи: Піддубний (40, автогол), Тєрєхов (58) – Піддубний (38), Хуссін (90+2)

Вилучення: Басов (34)