В рамках 4-го туру італійської Серії А “Дженоа” на своєму полі розписав результативну нічию з “Наполі” – 2:2.

Руслан Маліновський розпочав цю гру на лаві для запасних. Однак хавбек “грифонів” з’явився на полі у другому таймі, вийшовши на заміну на 74-й хвилині. У підсумку український півзахисник, з урахуванням доданого часу, відіграв 20 хвилин.

Примітно, що Руслан вийшов на поле, коли його команда вела 2:0 у рахунку. Після цього “Дженоа” двічі пропустила від неаполітанців.

Аналітичний портал SofaScore оцінив гру 30-річного українця в 6,5 балів. Лише троє футболістів, які брали участь у цій зустрічі, отримали гіршу оцінку за Маліновського.

У матчі проти “Наполі” українець 7 разів доторкнувся до м’яча, виконав 5 точних передач (з 6-ти, тобто показник точності склав 83%), виконав 1 ключову передачу, ні разу не пробив по воротах неаполітанців, виграв 1 єдиноборство та 1 раз втратив м’яч.