Гравець “Чорноморця” Орест Кузик в коментарі “УПЛ ТБ” поділився враженнями від матчу 7-го туру чемпіонату України з “Поліссям” (1:0).

— Відчуваю тільки позитивні емоції, адже завжди хочеться знаходитися вгорі турнірної таблиці та боротися за призові місця. Це найголовніше, до чого треба прагнути в чемпіонаті. Вся команда дуже задоволена. Адже Полісся – хороший суперник, який показує хороший футбол. Тому перемога ще цінніша.

— Присутня ейфорія в команді, що готові підкорити будь-які гори?

— В цій ситуації такого точно нема, адже ми розуміємо, який зараз чемпіонат – будь-яка команда може відібрати очки в будь-кого. І ми вже відчули на собі, коли програли Вересу 1:3, граючи в меншості. Ми ідемо від гри до гри, готуємось до кожного матчу і намагаємося показувати той футбол, якого від нас вимагає тренер.

— Наскільки важким був для команди матч проти Полісся?

— Не скажу, що гра була дуже тяжкою. Мені здається, був хороший матч, хороший футбол від обох команд. Десь в першому таймі ми мали перевагу, адже і м’яч більше тримали і багато моментів створювали. А другий тайм – діяли більше по результату. Не скажу, що ми дуже “сіли”. Але Полісся почало агресивніше пресингувати, тож ми дуже раді, що зберегли позитивний для нас результат.

— Що можеш назвати ключовим фактором перемоги?

— Забитий гол був ключовим фактором. Ми налаштовувалися на те, аби забити швидкий гол. Звісно, якби забили ще й другий – було би спокійніше.

— Хто найкращий гравець матчу на твою думку?

— Не хочу нікого виділяти, це не моя справа – є тренер, є аналітики, є експерти. Для нас найголовніше, що ми досягнули позитивного результату, потішили наших вболівальників, наших воїнів, які захищають нас.

— Васильєва чи Варакуту якось особливо не вітали в роздягальні?

— Звісно, привітали Варакуту з тим, що він дебютував і відіграв на нуль, що для воротаря найголовніше. Саня Васильєв попав, звісно, ми йому сказали – шикарний гол, напевно, на гол туру чи на гол місяця може претендувати.