“Діназ” посідав восьме місце і йому варто було набирати очки, щоб відірватися від зони вильоту. Проте, досягнути результату проти “Полтави” було непросто. Підопічні Сисенка після перемоги над “Гірником-Спорт” піднялися в топ-3.

Перша ліга, 8-й тур.

Діназ Вишгород – СК Полтава  1 : 1.

0 – 1. Стрельцов – 58.

1 – 1. Старенький – 90+1.

Перший тайм завершився без голів, хоча футбол не можна було назвати нудним. Суперники намагалися грати першим номером, при першій можливості тиснули на захист опонентів. Проте, довести атаки до логічного завершення не змогли. Наприкінці тайму мав виводити свою команду вперед Новіков, але він не реалізував пенальті. Блискуче зіграв Ігор Варцаба.

На початку другого тайму “джокер” допоміг полтавчанам вийти вперед. Після шикарної подачі Шмигельського головою у кут пробив Стрельцов – 0:1. На 77-й хвилині розстрілював ворота Кобзар, але знову блискуче зіграв Варцаба. Безумовно, це один з героїв матчу.

У компенсований час після прострілу з флангу Старенький вириває нічию для вишгородців – 1:1.