Підопічні Циткіна тиждень тому були близькими до другої поспіль перемоги, але у напруженому матчі зіграли внічию з бузівською “Нивою”. У тернополян після відмінного старту намітилася певна криза – тільки одна перемога в останніх п’ятьох турах. Проти такого непоступливого “Хуста” перервати цю серію було непросто.

Перша ліга, 8-й тур.

Хуст – Нива Тернопіль  2 : 0.

1 – 0. Приходько – 45+2.

2 – 0. Приходько – 84.

Підопічні Володимира Циткіна у попередніх двох матчах набрали чотири очки і в цих іграх по голу забивав Владислав Борисенко. “Нива” в минулій грі зазнали виїзної поразки від “Поділля” і опустилися на 4-е місце. підопічні Малика не забиває голів у Першій лізі впродовж 194-х хвилин.

Перший небезпечний момент у матчі створили гості, але Різник з вигідної позиції влучив у стійку. Цікавіше у першому таймі грали підопічні Малика, але реалізувати свої моменти не могли. Найбільш активним у складі гостей був 23-річний нападник Андрій Різник. Варто також віддати належне господарям, які у більшості епізодах у захисті грали уважно. Здавалося, що на перерву суперники підуть без голів, але на другій компенсованій хвилині Приходько шикарним ударом зі штрафного вивів господарів вперед – 1:0.

У другій половині зустрічі впевнено за рахунком грали господарі, які не давали суперникам вільних зон. В середині тайму підвів свою команду Бороденко, який отримав другу жовту. У більшості могли забивати ще хустяни, але Борисенко з вигідної позиції пробив вище воріт. Проте, зняв всі питання про прееможця все той же Приходько, який наприкінці зустрічі з меж штрафної пробив у кут – 2:0. “Нива” не забиває вже 284 хвилини.