В межах 7-го туру чемпіонату юнацьких команд Чорноморець зустрічався з Поліссям

«Чорноморець» (U-19) – «Полісся» (U-19) Житомир – 2:1 (0:0)

«Чорноморець»: 1 Пірожок, 18 Захаров, 2 Дебелко, 3 Граждан, 13 Кобцев (5 Марков, 46), 20 Гопкало, 91 Мельник (капітан), 10 Присяжнюк (4 Макзенко, 84), 7 Пшеничнюк (17 Бакаляров, 88), 29 Бойко (9 Дьомічев, 60), 22 Божек (11 Драч, 46).

Запасні: 31 Черкасов, 14 Вєнік, 8 Ратушняк, 16 Гажа, 19 Пилипенко.

«Полісся»: 1 Зайченко (капітан), 9 Мезенцев, 21 Кобернюк, 18 Джасім, 26 Максименко (17 Білоконь, 73), 16 Бойчук, 7 Грохольський, 20 Микитюк (28 Зоренко, 67), 11 Кулмалієв (2 Дзень, 73), 25 Іванов, 8 Гордеєв (10 Раско, 46).

Запасні: 22 Дробот, 5 Вашкеба, 3 Дашковець, 6 Крамар, 14 Колосюк, 24 Марченко.

Голи: Пшеничнюк (54), Присяжнюк (68) – Кулмалієв (57).

Не реалізував пенальті: Пшеничнюк (80, парирований).

Попереджені: Кобцев (23) – Іванов (16), Раско (69), Кобернюк (79), Джасім (79).

Вилучений: Граждан (82).

На початку матчу команди обмінялися потенційно небезпечними ударами (Присяжнюк та Микитюк), які парирували голкіпери. Потім поступово ігровою перевагою заволоділи «моряки», що позначилося на кількості «пострілів» у ціль (6 проти 1). На 34 хвилині був близький до успіху активний Присяжнюк (удар у ближній кут зумів відбити Зайченко). На 43-й Граждан бив головою з шести метрів після кутового, але м’яч пройшов поряд зі стійкою.

Після перерви ініціатива перейшла до «Полісся». На 47 хвилині Раско зблизька пробив майже в притул з дальньою штангою, на 48-й Іванов головою несильно послав м’яч прямо в руки Пірожку. Незабаром команди швиденько обмінялися забитими голами. Обидва стали результатом індивідуальних дій футболістів. Пшеничнюк здійснив прохід від центру поля та невідпорно «вистрілив» метрів із 25 у ближню «дев’ятку» – 1:0. Кулмалієв, отримавши пас від Мезенцева, “просочився” через оборонні порядки “Чорноморця” і влучно пробив зблизька – 1:1.

Наступний яскравий епізод матчу також був пов’язаний із взяттям воріт. Дьомічев протягнув м’яч до лицьової лінії та зробив точну передачу назад під удар Присяжнюку – 2:1. На 79 хвилині той же Дьомічев заробив для «моряків» пенальті (нашого футболіста відправив на газон у штрафному майданчику «Полісся» Кобернюк). На жаль, Пшеничнюк невдало пробив із «точки», і Зайченко взяв м’яч.

Наприкінці зустрічі «Полісся» багато атакувало, але особливої роботи Пірожок не мав. Можна виділити лише штрафний удар на 83 хвилині, коли Грохольський послав м’яч над «стінкою» та поряд зі штангою.