“Агробізнес” після домашньої поразки в минулому турі від “Карпат” спустився на п’яте місце у турнірній таблиці. Загалом підопічні Чижевського не забивали в чемпіонаті впродовж 287-ти хвилин. Команда Андрія Мельничука обходилась без нічиїх в чемпіонаті чотири гри підряд.

Що ми насамперед очікували від цього матчу? Боротьби, боротьби та ще раз боротьби. На жаль, ці команди наразі не здатні демонструвати атакувальний футбол, створювати низку моментів. Проте, без голів перший тайм все ж не завершився. В середині тайму після передачі Палагнюка вихід один на один реалізував Фарасєєнко – 1:0.

У другому таймі характер гри не змінився. Гості намагалися відігратися, але ефективності їхнім атакам бракувало. На гол підопічні Чижевського все ж награти, але витиснути максимум зі своїх атак не змогли. У підсумку, матч завершився надскладною перемогою “Буковини”.

“Буковина” – “Агробізнес” 1:0

Голи: Фарасєєнко (27)