Збірна України з футзалу розпочне свій шлях в еліт-раунді відбору ЧС-2024 поєдинком проти команди Бельгії.

У березні збірна України з футзалу посіла перше місце у групі 11 основного раунду відбору ЧС-2024 та пробилася до еліт-раунду кваліфікації. За підсумками жеребкування синьо-жовті опинилися в групі В, де їхніми суперниками будуть команди Польщі, Сербії та Бельгії.

Зазначимо, що після розгляду кількох потенційних домашніх майданчиків для збірної України АФУ зупинила свій вибір на арені ім. Іштвана Палфі, яка знаходиться в угорському місті Беретьйоуйфалу. Сам зал вміщує 1350 глядачів і на даний момент є домашньою ареною для угорського футзального колективу Mezei-Vill.

Наставник української збірної Олександр Косенко викликав для підготовки до стартових поєдинків еліт-раунду 15-х гравців, серед яких є троє дебютантів — Назар Швед, Євгеній Жук та Владислав Завертаний.

Синьо-жовті проводили підготовку до офіційних матчів в угорському Дебрецені. Після цього українці вирушили до Бельгії, де сьогодні зустрінуться з місцевою збірною в місті Русдал (початок гри — о 21.00 за київським часом). Додамо, що поєдинки збірної України з футзалу в елітному раунді кваліфікації ЧС-2024 ексклюзивно транслюватиме медіасервіс MEGOGO.

Склад збірної України з футзалу

Воротарі: Кирило Ципун («Пяст», Польща), Юрій Савенко («Ураган»), Олександр Сухов («ХІТ»).

Польові гравці: Олександр Педяш, Ігор Чернявський, Даниїл Абакшин, Андрій Мельник, Євгеній Жук (усі — «ХІТ»), Петро Шотурма, Ігор Корсун, Артем Фаренюк, Назар Швед (усі — «Ураган»), Михайло Зварич («Енергія»), Ростислав Семенченко, Владислав Завертаний (обидва — Aurora-Clust).