Головний тренер юнацької збірної України U-18 Юрій Мороз підбив підсумки виступу команди, яка посіла третє місце на міжнародному турнірі Вацлава Єжека у Чехії.

— Ми задоволені виконаною роботою. Я побачив, що хлопці додають, стають міцнішими, кращими, яскравішими. Команда починає грати в доросліший футбол, більше думати під час гри.

— Поразка в першому матчі від американців обумовлена тим, що, як ви казали, починали з чистого аркуша?

— Це теж мало місце, але ми за три матчі дали зіграти всім футболістам, і в епізодах із пропущеними м’ячами далися взнаки помилки індивідуального плану в обороні. Як здалося, не було того настрою, на який чекав тренерський штаб. Та й контроль м’яча був заслабкий, але із часом потроху все стало на свої місця.

— Найкращим бомбардиром у нашій команді став Владислав Калин. Але він півзахисник…

— Абсолютно вірно. Я радий, що практично всі футболісти атакувальної лінії зуміли відзначитися. Команда не відсиджувалася в обороні, а намагалася атакувати, загрожувати воротам, втілювати в життя награні схеми.

Із приходом Сергія Реброва на посаду головного тренера національної команди вертикаль роботи всіх збірних України дисциплінує нас. Обрано напрямок, і ми його намагаємося дотримуватися.