Колишній форвард «Динамо» Олег Саленко оцінив для 1927.kiev.ua гру збірної України проти Італії (2:1).

— Своєрідні враження після матчу. Перші 25 хвилин футболу взагалі не було, потім трохи трохи прокинулися. Добре, хоч забили випадковий гол. Другий тайм розставив все на свої місця – ніякої атакувальної гри немає, всі в захисті. Явно, що команда на другу гру виявилася неготова – добре, що італійці в останні хвилин 15-20 зупинилися і нікуди не бігли. Їх влаштовував результат. Це зрозуміло, адже свою справу вони зробили. Збірній України потрібно було йти вперед, намагатися забити, але запасу сил не було.

— Як оціните гру лідерів збірної України в цьому протистоянні?

— Всі лідери загубилися в матчі з Італією. Не вистачило свіжості, зіграності, досвіду, щоб потримати м’яч. Один чи два гравці не мають вирішувати гру, але коли кілька провідних гравців команди губляться, то гра не йде. Наприклад, Мудрик і в «Челсі» не грає, і в збірній не може розкритися. Йому потрібно змінювати команду, кудись іти. Циганков в Іспанії показує зовсім інший футбол, а в цьому матчі теж був малопомітний. Ярмоленку теж не вистачає фізичних кондицій. Паси віддає, але це не той гравець, який раніше міг вибігти вперед. Андрій намагався кілька разів, але помітно, що сил не вистачає. Більше створювати моменти було нікому.

Зрозуміло, що в першому матчі набігалися, але це не виправдання, бо можна було б хоча тримати м’яч, катати його. З рештою, м’яч контролювала Італії, а в наших не було сил його відбирати.

— Кого можна виділити в складі збірної України?

— При такій грі важко когось виділити. Захисники робили свою роботу, вперед мало хто біг. Можливо, по робочих моментах можна виділити Тараса Степаненко. Він, як опорний гравець, виконував всі свої завдання.

— Що можна сказати про футбол, який Сергій Ребров намагається привити збірній?

— Поки що я багато чого не розумію в тому, що саме він намагається привити збірній. Після матчу з Англією ми хотіли атакувати, але грали в захисті – награємо захист. Після такого матчу важко сказати, який стиль гри маємо. Матчі з Англією та Італією вийшли різними, але протистоянь з такими суперниками має бути більше. Але грати по-новому: тримати м’яч, «катати» і чекати свого моменту, у збірної України ще не виходить.

— Які шанси на вихід із групи?

— Шанси є. Будемо надіятися на позитивний результат в наступних двох матчах і що Англія допоможе. Можливо, в матчі з італійцями хоч щось зробимо.