Ексгравець національної збірної України Олександр Чижевський висловив свою думку щодо матчу відбору Євро-2024, в якому підопічні Сергія Реброва поступилися на виїзді Італії (1:2).

– Якщо відверто, то навіть не згадаю, коли наша збірна була така безпорадна, як учора в першому таймі. Насамперед, гості програвали італійцям у швидкості, як біговий, так і у прийнятті рішень.

– Але ж минулого тижня італійці нічим не вразили у поєдинку не з топ-збірною – Північною Македонією.

– Отже, новому тренеру Лучано Спаллетті вдалося достукатися до підопічних. Італійці справили сильне враження своєю мобільністю, хоча раніше робили ставку на контроль м’яча за позиційного наступу.

– Такий провал до перерви можна пояснити тим, що українці не зуміли добре відновитися після виснажливого протистояння з англійцями?

– Схоже що так. Помітно здали гравці опорної зони, котрі не встигали за переміщеннями візаві.

– Падіння Судакова, яке коштувало українцям пропущеного гола, це нещасний випадок?

– Тут усього потроху. Є вина й гравця, якому потрібно було ретельніше поставитися до вибору бутс.

– Рахунок відповідає перебігу подій на полі?

– Та ні, італійці мали всі шанси, як то кажуть, “закрити” матч ще до перерви. У кількох епізодах гостям відверто поталанило.

– Невже у вчорашній грі українців був лише негатив?

– На мою думку, у перерві Сергію Реброву все ж таки вдалося налаштувати підопічних на більш активну гру у відборі і моментами навіть вдавалося диктувати умови. Хоча до гольових моментів справа не доходила. І якщо відверто, то на другий гол наші не награли. На мій погляд, якби українці мали ще один день на відновлення, все було б інакше. У Мілані бажання було, а ноги не бігли

– Шанси пробитися безпосередньо на Євро-2024 у Німеччині ще залишилися?

– Шанси завжди є, тільки, звісно, за умови, що українці надалі не гратимуть так бездарно, як учора у першому таймі.