Екс-гравець збірної України Сергій Ковалець в коментарі “УПЛ ТБ” поділився думкою про матчі відбору Євро-2024 проти Англії та Італії.

— Від матчів залишилося більше позитиву – по грі, самовіддачі та бажанню. Грали з топовими суперниками, які мають змогу зібрати по 2-3 збірні і це не позначиться негативно на якості гри та результаті.

— Які відмінності побачили між матчами проти Англії та Італії?

— Проти англійців наша збірна добре організувала саме командний захист і проводила якісні атаки у відповідь, що призвело до класного голу Зінченка внаслідок багатоходівки з Циганковим і Коноплею. Італія зіграла в свій найкращий футбол з часу, як вони стали чемпіонами Європи.

— Чого нам не вистачило?

— Трохи забракло емоцій. Не змогли повністю відновитися психологічно після Англії. Десь було видно, що з Італією бракує енергетики і куражу, який був з англійцями. Матчі через 2 на 3 з топ-командами для нас це поки що важко. Тим більше Спалетті провів ротацію, змінив групу футболістів.

— Що скажете про футбол, який Ребров намагається поставити збірній?

— Передусім – максимальна організація гри. Тренерський штаб реально оцінює можливості в матчах з топ-суперниками і має намір більше грати від захисту. Так, ці суперники більше володіли м’ячем, завдавали ударів. Але грати з ними у відкритий футбол – ще важче. Швидкісний перехід з оборони в атаку – ключове, що має в нас добре виходити для здобуття результату за такої гри. З італійцями командна гра в обороні мала би бути кращою, адже суперник створив чимало і Бущан багато рятував.