Денис Гармаш вперше виступив за Осієк у товариському матчі проти Академії Пушкаш (1:1).

Товариський матч

Осієк (Хорватія) – Академія Пушкаша (Угорщина) – 1:1

Голи: Дуарте, 12 – Грубер, 6

Осієк провів спаринг з Академією Пушкаш, яка виступає у Першій лізі. Гості вийшли вперед вже на 6-й хвилині завдяки голу Грубера. Однак Осієк швидко зрівняв рахунок – відзначився Дуарте.

На 58-й хвилині на полі вперше з’явився український півзахисник Денис Гармаш. Він замінив Ловріча. Легенда Динамо став героєм Осієка у другому таймі, врятувавши ворота своєї команди після удару Мейджора. Це був фактично єдиний момент гостей у другому таймі.

Нагадаємо, напередодні що Гармаш підписав контракт з хорватським клубом за схемою 1+1. 33-річний хавбек перейшов у статусі вільного агента. Денис – вихованець Динамо. У структурі київського клубу перебував з 2007 року. У його активі 361 матч за “біло-синіх”, 54 голи та 45 асистів.