Вчора дев’ятьма матчами у чотирьох групах розпочалася вереснева програма відбірних поєдинків Євро-2024.

Євро-2024. Відбірний турнір. 5 тур

Група В

Нідерланди — Греція — 3:0 (3:0)

Голи: Де Рон (17), Гакпо (31), Вегхорст (39).

Тріо Де Рона, Гакпо та Вегхорста закрили питання щодо переможця ще до свистка на перерву, забивши три голи у ворота греків. В другій половині команди не забивали.

Франція — Ірландія — 2:0 (1:0)

Голи: Тчуамені (19), Тюрам (48).

Група Е

Польща — Фарерські о-ви — 2:0 (0:0)

Голи: Левандовський (73, з пенальті, 83).

Глядачам довелося чекати на гол 73 хвилини, поки Лєвандовскі не відкрив рахунок з пенальті. Вже за 10 хвилин іменитий форвард подвоїв перевагу та приніс три очки збірній.

Чехія — Албанія — 1:1 (0:0)

Голи: Черни (56) — Байрамі (66).

У паралельному матчі тієї ж групи Чехія не втримала звитягу над Албанією. Черний відзначився на 56-й хвилині, проте вже невдовзі Байрамі врятував нічию для Албанців.

Група G

Литва — Чорногорія — 2:2 (0:0)

Голи: Паулаускас (71), Черних (90+4) — Крстович (78), Савич (89).

Перший тайм завершився без голів, а в другому Паулаускас відкрив рахунок. Балканці швидко відігралися. По перерві Чорногорія вирвалася вперед, однак Черних в компенсований час врятував господарів від поразки.

Сербія — Угорщина — 1:2 (1:2)

Голи: Салаї (10, автогол) — Варга (34), Орбан (36).

Доля поєдинку визначилася ще в першому таймі. Відкрив рахунок Салай, який зрізав м’яч у власні ворота. До перерви Угорщині вдалося здійснити камбек – відзначилися Варга та Орбан.

Група Н

Казахстан — Фінляндія — 0:1 (0:0)

Гол: Антман (78).

Словенія — Північна Ірландія — 4:2 (3:1)

Голи: Шпорар (3, 56), Стоянович (17), Шешко (42) — Прайс (7), Еванс (53).

Господарям вдалося розмочити рахунок вже на третій хвилині гри, та за декілька миттєвостей гості відповіли. Згодом підопічні Матяжа Кека забили двічі і вийшли вперед. По перерві Північна Ірландія та Словенія забили ще по голу.

Данія — Сан-Марино — 4:0 (3:0)

Голи: Хейб’єрг (26), Мехле (28), Вінд (40), Поульсен (90+4).

Господарі відкрили рахунок на 26 хвилині і вже через декілька миттєвостей подвоїли перевагу. Ще до перерви Вінд забив третій гол. По перерві обом командам ніяк не вдавалося зрушити з місця, однак на компенсованих хвилинах Еріксен довів рахунок до непристойного – 4:0.