Зоря обіграла чеську Славією у матчі-відповіді другого раунду кваліфікації Ліги Європи.

Матч завершився з рахунком 2:1. Однак, за підсумками двох матчів у груповий етап Ліги Європи вийшла Славія.

Ліги Європи УЄФА. Кваліфікація. Плей-оф. Фінал. Матч-відповідь.

«Зоря» – «Славія» – 2:1 (перший матч – 0:2)

Алефіренко, 32, Антюх, 40 – Юрасек, 84

Снурніцин, 14

«Зоря»: Турбаєвський – Вантух, Снурніцин, Батагов, Джордан, Кирюханцев – Антюх, Яцик (Дришлюк, 46), Мишньов, Герреро – Алефіренко (Волошин, 67).

Запасні: Сапутін, Жилкін, Боль, Гулько, Нагнойний, Горбач, Бугай, Чурко, Мічін, Головкін.

«Славія»: Коларж – Провод, Влчек, Огбу, Масопуст – Шранц,Зафейріс, Голеш, Дорлі, Доудера (Юрасек, 46) – ван Бурен.

Запасні: Мандоус, Сиротник, Валлем, Тіджані, Хитіл, Юречка, Боржил, Шевчик, Огунгбаї, Громада, Томич.

Арбітр: Жером Бризар (Франція).

Стадіон: «Арена Люблін» (Люблін, Польща).

Сьогодні у Любліні в матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи луганська Зоря приймала празьку Славію. Після поразки у першому поєдинку в столиці Чехії з рахунком 0:2 луганці не виглядали фаворитами двобою, тим більше, що вони напередодні залишилися без головного тренера.

Замість Ненада Лалатовича «чорно-білими» у Польщі керував Младен Бартулович  і під його керівництвом українці у першому таймі неабияк здивували. Поєдинок розпочався з наступу чехів, які притисли Зорю до власних воріт.

Так тривало до 32-ї хвилини, коли Данило Алефіренко наважився на удар метрів з 25-ти і влучив у самий верхній кут – 1:0. Далі – більше! На 41-й хвилині Денис Антюх прорвався лівим флангом і пробив низом у ближній кут. 2:0 – явна помилка чеського голкіпера.

У другому таймі Славія знов упішла вперед. Луганчани довго утримували рахунок, який давав шанс на вихід у групу Ліги Європи. Однак на 83-й хвилині Матей Юрашек головою таки переграв Турбаєвського, спрямувавши м’яч під поперечину.

2:1 – перемога Зорі, яка, тим не менш, прямує у Лігу конференцій.