Бузівська “Нива” на своєму полі очок у Першій лізі ще не втрачала, здобувши дві перемоги.

Підопічні Жабченка у випадку перемоги могли наздогнати “Карпати”, які поки що лідирують. “Буковина” після двох поразок на старті в попередніх двох домашніх матчах набрала 4 очки, в тому числі перемігши в минулому турі “Прикарпаття”.

Вже на 15-й хвилині господарі відкрили рахунок. Після передачі Книша розстріляв ворота Сергійчук – 1:0. Михайло забив у ворота команди, в якій грав минулого сезону. Після забитого м’яча підопічні Жабченка продовжували домінувати, але гості намагалися все ж нав’язати свою гру. Більше у першій половині зустрічі голів не забивали.

Після перерви активніше заграв чернівецький колектив, але витиснути максимум зі своїх атак вони не могли. Варто також відзначити організовану гру господарів у захисті, хоча моментами були провали. У підсумку, матч завершився перемогою “Ниви”.

“Нива” Бузова – “Буковина” 1:0

Голи: Сергійчук (15)