Головний тренер Спартак Трнава Міхал Гашпарік прокоментував результат першого матчу з Дніпром-1 ( 1: 1 ) в раунді плей-офф Ліги конференцій.

«Перший момент в матчі – червона картка, а потім гравці злякалися, що ми можемо виграти. Перший тайм був розрізненим, шкода, що Джурічін не забив гол в кінці тайму.

Замість того щоб контролювати гру, ми намагалися забити другий, можливо, третій гол. Зустріч так і завершилася – 1: 1. Треба реалізовувати моменти. Це матч раунду плей-офф Ліги Конференцій, треба бути ефективними, чого ми не зробили.

Все вирішиться у матчі-відповіді. Суперник показав якість навіть вдесятером. Я розчарований, такий шанс випадає раз в житті, але ми зробимо все можливе, щоб пройти далі», — сказав Гашпарік.