Головний тренер “Епіцентру” Сергій Нагорняк прокоментував гру своєї команди у матчі 1/16 фіналу Кубка України з “Вересом” (1:3).

“Дуже непросто нам було за двадцять три дні провести сім матчів. На жаль, в нас є травмовані футболісти і не вдалося зробити серйозну ротацію.

По грі – не все вдавалося в першому таймі. Хоча й були непогані контратаки. А пропустити два голи за три хвилини перед самою перервою – це психологічно дуже важко.

Попросив футболістів передивитися епізоди з пропущеними голами. Бо це були дитячі помилки.

У перерві зробили заміни, намагалися освіжити гру. Заключні двадцять хвилин ми створювали моменти, забили. Але концентрації нам не вистачало. Це банально, але нам треба відпочити. Зараз відпочинемо і працюватимемо далі.

Не можуть одинадцять футболістів витягувати і чемпіонат, і Кубок. Це дуже важко. Але головне, що є характер. Намагалися зламати хід гри. Третій гол в наші ворота підсумував те, в якому фізичному і емоційному стані команда. Треба відпочити”, – сказав Нагорняк.