ЛНЗ поступово освоюється в УПЛ і сьогодні міг продемонструвати різницю у класі. Втім, не слід забувати, що “Вікторія” на попередньому етапі Кубка України обіграла “Інгулець”. Причому на його полі.

Кубок України, 1/16 фіналу.

Вікторія Суми – ЛНЗ Черкаси  1 : 0.

1 – 0. Мишенко – 13.

Вікторія” у цьому сезоні ще не програвала. Підопічні Безсмертного з серйозними амібціями підходили до цього матчу. Відзначимо, що Олександр Ковпак вирішив провести ротацію у складі. Низка лідерів “ЛНЗ” залишилися у запасі. Гості активно розпочали гру і вже на 13-й хвилині відкрили рахунок. Після передачі Покотилюка відзначився Богдан Мишенко – 0:1.

Після перерви черкаський колектив домінував, але втілити свою перевагу у забитий м’яч ніяк не могли. Шикарну можливість відзначитися мав Прядун, але його удар впритул парирував Шеліхов. Відігратися господарі не змогли. “Вікторія” вибиває представника УПЛ.