У понеділок, 21 серпня, ЧФР Клуж на виїзді зіграв проти Універсітаті у шостому турі чемпіонату Румунії. Команда Євгена Коноплянки перемогла із рахунком 4:3.

Українець вийшов на поле на 86-й хвилині замість Дюреля Авону, проте результативними діями Євген відзначитися не встиг.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зусиллями свого нападника Іаніса Стоїки. Він же і подвоїв перевагу своєї команди на 39-й хвилині.

Проте ще до перерви ЧФР зміг відіграти один гол завдяки результативному удару Філіпа Отелє на 49-й хвилині.

Вже через 11 хвилині після початку другого тайму Дюрель Авону відновів рівновагу у цьому матчі та зробив рахунок 2:2.

На 69-й хвилині ЧФР вийшов вперед після того, як поступався 0:2. Допоміг гол Арлінда Айєті. Але вже на 78-й хвилині Дан Ністор реалізував пенальті, призначений у ворота ЧФР і зробив рахунок 3:3.

Сценарій матчу продовжив закручуватися і далі: Джефте Бетанкор вивів Клуж вперед вже через чотири хвилини після пропущеного пенальті і цим голом приніс своїй команді перемогу у грі, до якої додали 12 хвилин.