Анонс заключних матчів третього туру сезону 2023/24 у Другій лізі

Неділя, 20 серпня 2023 року. 14:30. м. Тростянець, стадіон ім. В. П. Куца.

ФК Тростянець – Дружба (Мирівка)

Арбітр – Артем Гординський (Вінниця)

Історія протистоянь у Другій лізі: не зустрічалися.

Ще один цікавий матч відбудеться на Сумщині. Місцевий ФК Тростянець програв стартові два матчі після повернення до ПФЛ, а от новачок ліги мирівська Дружба виграла свої два домашні матчі з загальним рахунком 9:1 і займає перше місце у чемпіонаті. Для гостей це перша гра за межами рідного міста у Другій лізі ПФЛ.

Неділя, 20 серпня 2023 року. 15:00. м. Одеса, стадіон Іван

Васт (Миколаїв) – Рух-2 (Львів)

Арбітр – Владислав Орендочка (Полтава)

Миколаївський Васт дуже жахливо стартував в поточному сезоні, поразки 1:7 від Дружби та 0:9 від ФК Кудрівка. Львівський Рух-2 після поразки у дербі 0:5 в наступному турі несподівано обіграв стрийську Скалу 1911 – 2:0. Для міста Одеси ця гра стане 404-ю у рамках Другої ліги ПФЛ – що є новим рекордом.

Неділя, 20 серпня 2023 року. 16:00. м. Київ, стадіон НТК ім. В. М. Баннікова.

Локомотив (Київ) – МФК Металург-2 (Запоріжжя)

Арбітр – Олександр Солов’ян (Київська область)

Київські залізничники ще не вигравали на новому рівні: нічия з ЮКСОю і гостьова поразка на останніх хвилинах від одеського Реал Фарма – 1:4. Юнаки з Запоріжжя пропускали минулий тур, а в першому турі на останніх хвилинах перемогли в гостях ФК Тростянець – 1:0.

Матч Скала 1911 (Стрий) – Карпати-2 (Львів) перенесено на 27 вересня у зв`язку з участю стриян у матчі Кубку України 23 серпня.

ПФК Звягель пропускає тур через непарну кількість команд.