Металіст 1925 обіграв Минай у 4 тур УПЛ. Матч завершився з рахунком 1:0.

«Металіст 1925»: Мозіль – Капінус, Безуглий, Є. Ткачук, Жичиков – Вачіберадзе (Мартинюк, 89), Габелок, А. Ткачук (Кравченко, 89) – Юсов (Дмитренко, 68), Сидоров, Русин (Чирук, 80).

Запасні: Сидоренко, І. Потімков, Рудавський, Курило, Червак, Арі, Ременюк, Абдуллаєв.

«Минай»: Бандура – Ю. Кравчук, Нємчанінов (Колесник, 82), Чуєв – Рогозинський (Булеза, 46), Петько, Вітенчук, Дмитрук – Твердохліб, Панасенко (Одарюк, 14, Гечев, 82) – Вишневський.

Запасні: Кемкін, Ольховий, Солдат, Гунічев, Кораблін, Гечев, Ременяк, Голуб.

Арбітр: Клим Заброда (Київ).

Стадіон: «Лівий берег» (Київ).

Металіст 1925 до поєдинку з Минаєм поступився Шахтарю (1:2) і Олександрії (0:1). Харків’яни мали зустрітися ще й з Динамо, однак матч перенесли через участь киян у Лізі конференцій. Натомість Минай розписав нічию з СК Дніпро-1 (1:1) та отримав поразки від Динамо (1:4) та ЛНЗ (0:3).

У першій половині гри глядачі не побачили голів. На старті поєдинку гості мали нагоду відкрити рахунок, однак Мозіль нейтралізував небезпеку. Згодом номінальні господарі теж відповіли небезпечним моментом: Ткачук завершив подачу кутового ударом головою, та Бандура парирував. З нулями на табло команди відправилися на перерву.

У другому таймі Металіст 1925 нарешті розмочив рахунок: на 70-й хвилині гри відзначився Дмитренко. Після цього харків’яни заволоділи перевагою на полі, а закарпатський клуб відчайдушно намагався встановити паритет. Старання підопічних Шарана виявилися марними, тож Металіст 1925 здобув перемогу в поєдинку.

У результаті Металіст 1925 опинився на 11 місці турнірної таблиці УПЛ (3 бали), а Минай розташувався на останній сходинці (1).