Головний тренер “Баварії” Томас Тухель прокоментував перемогу над “Вердером” (4:0) у 1-му турі Бундесліги 2023/24.

“Ми зіграли дуже солідно від початку до кінця, у нас не було злетів і падінь, і ми зробили свою справу. Протягом десяти хвилин у другому таймі була фаза, коли ми діяли трохи неохайно. Але нам вистачило терпіння, щоб пережити це. У підсумку ми добре поєднали контроль м’яча та швидкі атаки. Я задоволений тим, що ми нарешті не пропустили. Ми всі працювали як одне ціле і зробили хороший перший крок.

Завдання наших півзахисників – багато рухатися та бути на м’ячі, тому ми повинні адаптуватися один до одного. Кімміх і Горецка сьогодні здорово взаємодіяли.

Слова “хороший” недостатньо, щоб описати Гаррі Кейна. Він – абсолютний топ. Його присутність багато чого змінює. Він одразу почав з результативної передачі, а потім забив, і так може тривати й надалі”, – сказав Тухель.