В межах 1-го туру Ла Ліги 2023/24 Атлетико здобув впевнену перемогу над Гранадою.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 1-й тур

Атлетіко – Гранада – 3:1

1 – 0. Мората – 44.

1 – 1. Саму – 62.

2 – 1. Депай – 67.

3 – 1. Льоренте – 90+8.

Атлетіко продовжив традицію, знову не програвши дебютний матч у сезоні Ла Ліги під керівництвом Дієго Сімеоне. Цього разу мадридці ще й перемогли Гранаду – впевнено і яскраво, хоча до перерви було не так вже й багато моментів.

Героєм першого тайму став Мората. На 5-й хвилині Альваро пробивав у голкіпера з лінії воротарського, на 10-й він же його ледь не обікрав, а на 44-й таки відкрив рахунок. Нападник розстріляв ворота після подачі з кутового й відскоку. Відпочивати команди пішли за 1:0 на табло.

Помилка Карраско на власній половині за 16 хвилин по перерві зрівняла рахунок – Нева відібрав м’яч і прострілив під точне замикання Саму. 1:1! Втім, вже на 67-й хвилині “матрацники” відновили свою перевагу завдяки фантастичному лонгшоту Депая. Мемфіс отримав пас від Карраско й метрів з 26-ти відправив м’яч у дальню дев’ятку.

Після цього підопічні Чоло Сімеоне змарнували ще низку топ-моментів – і, зрештою, Гранаду на 8-й компенсованій хвилині дотисли голом Льоренте. 3:1! Атлетіко тріумфує.