Брентфорд приймав Тоттенхем у рамках 1-го туру англійської Премʼєр-ліги.

АПЛ. Тур 1

Брентфорд – Тоттенхем – 2:2

Голи: Мбеумо, 27 (пен.), Вісса, 36 – Ромеро, 11, Емерсон, 45+5

У першому таймі команди потішили своєю результативністю. Ромеро відкрив рахунок на 11 хвилині, головою поціливши у правий кут. Невдовзі Сон влетів ногою у Єнсена та привіз пенальті у ворота Тоттенхема. Мбеумо впевнено реалізував 11-метровий.

Під завісу тайму Генрі забіг з лівого флангу та прострілив на Вісса, а той низом відправив мʼяч повз голкіпера. У додатковий час гостям вдалося відновити паритет – відзначився Емерсон. Статистика за ударами у площину воріт: 4:2.

По перерві Тоттенхем виглядав яскравіше та тероризував суперника небезпечними атаками. Проте господарі ефективно відбивали навалу. Підопічним Постекоглу так і не вдалося вирвати перемогу. Зазначимо, що Тоттенхем напередодні втратив свого забивного форварда Кейна, який приєднався до Баварії 100 мільйонів євро без урахування бонусів.

До слова, у заявку на гру потрапив український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк, але на полі так і не зʼявився.