“Челсі” та “Ліверпуль” зіграли внічию у центральному матчі 1-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) сезону-2023/24.

Поєдинок на стадіоні “Стемфорд Бридж” у Лондоні завершився з рахунком 1:1.

Гості відкрили рахунок уже на старті зустрічі – Салах зробив пас на Діаса, який і вразив ворота Челсі.

«Сині» встигли зрівняти рахунок ще до кінця першої половини тайму. Дісасі першим опинився на м’ячі у штрафному майданчику суперника, звідки й забив.

Під час першого тайму команди забили ще по разу, але обидва взяття воріт було скасовано після перегляду VAR.

Український півзахисник Челсі Михайло Мудрик з’явився на полі на 81 хвилині, але змінити рахунок на табло не зумів.

Команди, створивши кілька непоганих моментів під час другого тайму, переможця не виявили. Закономірна нічия — 1:1.

Челсі – Ліверпуль 1:1
Голи: Дісасі, 37 — Діас, 18