Повернувшись до Першої ліги, “Металіст” очок в чемпіонаті ще не набирав. “Поділля” ж зуміло на цьому відрізку набрати одне очко, а в минулому турі команда Віталія Костишина вдома програла бузівській “Ниві”.

Перша ліга, 3-й тур.

Металіст Харків – Поділля Хмельницький 1 : 1.

1 – 0. Голубка – 23.

1 – 1. Василенко – 90+6.

Долю першого тайму вирішив епізод, який стався на 23-й хвилині. Боженар помилився і віддав на Голубку, який спокійно реалізував вихід один на один – 1:0. Другий гол для харків’ян у нинішньому сезоні Першої ліги. Шикарну можливість відігратися мали гості, але Цибульник головою пробив у поперечину.

В середині другого тайму міг збільшувати перевагу господарів Чідомере, але він не зміг переграти Задерейка. “Поділля” своєю грою в атаці взагалі не вражало. На 76-й хвилині після стандарту пробивав Чідомере і здалося, що м’яч перетнув лінію воріт, але арбітр гол не зафіксував. Наприкінці зустрічі гості мали моменти і на шостій компенсованій хвилині досягнули свого. М’яч у ворота харків’ян переправив Чушенко – 1:1.