В першому же турі на нас очікувало львівське дербі. Дублери львівських Карпати вперше з сезону 2009/10 зіграли у Другій лізі, а от юнаки з Руху – вперше в історії.

0 – 2. Кожанов – 54-пен.

0 – 3. Сідун – 66.

0 – 4. Сідун – 71.

0 – 5. Фетько – 81.

Гості вийшли вперед в середині першого тайму – Кожанов зважився на удар з меж штрафного у ліву дев’ятку. По перерві голкіпер Руха завалив у власному штрафному суперника і Денис з позначки оформив дубль.

В середині другої сорокап’ятихвилинки Сідун відгукнувся на подачу зі стандарту і головою зробив рахунок 3:0 на користь Карпат. Не минуло і десяти хвилин, як форвард “левів” записав до свого доробку другий гол – після розіграшу кутового Вадим легко добив сферу у сітку. Поставив масну крапку у матчі Фетько, який втік сам на сам з Геретою і пробив йому поміж ніг.

Дебютна перемога Карпат-2 у дебютному львівському дербі.