“Нива” блискуче розпочала свій шлях у Першій лізі, здобувши перемогу в дебютному матчі. А от “Поділля” поки що таким результатом похвалитися не може. Втім, нічия в Івано-Франківську (1:1) теж непогано, як для стартового поєдинку.

Перша ліга, 2-й тур.

Поділля Хмельницький – Нива Бузова 0 : 2.

0 – 1. Прокопчук – 38.

0 – 2. Паламар – 80.

Вил: Веремієнко (Поділля) – 62хв друга жовта картка

Вил: Західний (Нива) – 87хв пряма червона картка

“Поділля” приймала бузівську “Ниву”. У Кубку України посеред тижня обидві команди дійшли до пенальті: “Поділля” поступилося вдома тернополянам, а “Нива” на виїзді – друголіговому дебютанту “ЮКСА”.

Здавалося, шо перший тайм завершиться без голів, але на 38-й хвилині гостям все ж вдалося відкрити рахунок. Після подачі з кутового захисники не змогли виити м’яч, а Прокопчук розстріляв вже порожні ворота – 0:1. На 62-й хвилині Веремієнко отримав другу жовту і господарі залишилися у меншості. У рівних складах у них нічого не вдавалося, а у меншості було ще складніше. Всі питання про переможця були зняті на 80-й хвилині, коли Паламар реалізував одинадцятиметровий – 0:2.