І Нива (вінниця), і ПФК Звягель з Житомирської області є одними із головних фаворитів цього сезону у Другій лізі ПФЛ. Тоді як вінницька Нива в додаткові 30 хвилин програла у середу у Кубку України – 0:1 Агробізнесу, ПФК Звягель в дебютному матчі під керівництвом Юрія Максимова вдома переміг петропавлівську Чайку – 5:0.

У минулому сезоні команди перемагали одна одну на своєму полі: 3:2 у Вінниці, 1:0 у Звягелі. Вінничани, фінішувавши четвертими, випередили в Другій лізі 2022/23 ПФК Звягель на три очка.

4 – 7. Загорулько – 88.

На жаль, у центральному матчі туру інтриги не було. У першій половині тайму підопічні Максимова зняли всі питання про переможця. Дублі у свій актив записали Ндукве та Ващишин. Відразу після перерви свій третій гол у матчі забив Ващишин. “Нива” на це відповіла дублем Страшкевича та Загорулька.. Наприкінці матчі дубль у свій актив записав ще й Оринчак. У підсумку, розгромна перемога “Звягеля” – 7:4.