Лівий захисник збірної України Віталій Миколенко відновився від травми та зіграв у товариському матчі Евертона зі Спортингом. В Англії оцінили виступ вихованця Динамо.

У суботу, п’ятого серпня Евертон мінімально обіграв лісабонський Спортинг із рахунком 1:0 в останньому товариському матчі передсезонної підготовки. Єдиний гол забив Домінік Калверт-Льюїн з пенальті в кінці першого тайму.

Український лівий захисник Віталій Миколенко вийшов на поле у другому таймі – він замінив 38-річного Ешлі Янга – і провів на полі 24 хвилини.

Англійська преса оцінила перший виступ українця після того, як він відновився від травми через яку пропустив більшу частину передсезонки.

Зокрема, видання LiverpoolWorld поставило Миколенку оцінку у шість балів і зазначило, що йому треба більше хвилин, щоб відновити свою фізичну форму.

Інше місцеве ЗМІ Liverpool Echo оцінило гру Віталія у п’ять балів, а також відзначило негативний момент з його виступу.

«Нерозсудливо пірнув і ледь не дозволив Спортінгу в відкрити рахунок. Очевидно, що він все ще працює над поверненням до повної фізичної форми».