Даніель Карвахаль оцінив поразку “Реала” від “Барселони” (0:3) у товариському матчі.

«У перші 15 хвилин кожного тайму «Барселона» була кращою, і ми не зіграли так, як хотіли. Потім ми наздоганяли суперника та створювали моменти. Команді вдавалося багато володіти м’ячем і перехоплювати ініціативу. То був складний матч. У нас все вийшло, ми адаптуємось до нової системи.

Ми не були точними перед воротами, але зробили все можливе, щоб забити. Останні два голи нас підкосили, ми не мали їх пропускати. Попри це команда знаходиться на правильному шляху. Ми зробили щось хороше.

Хлопці, яких ми маємо зараз, більше не перспективна молодь. Вони насолоджуються дуже хорошим сьогоденням та здатні виступати за «Реал Мадрид». Упевнений, вони дадуть нам багато радості», – сказав захисник «Реала».