Норвегія втретє поспіль вийшла до плей-офф жіночого чемпіонату mupa після сьогоднішньої переконливої ​​перемоги над Філіппінами.

На 7-й хвилині нападниця Софі Хауг вивела норвежок уперед, а через 10 хвилин вона ж оформила дубль. На 31-й хвилині Керолайн Грем Хансен довела рахунок до розгромного. На початку другого тайму норвежки зміцнили перевагу завдяки автоголу півзахисниці Філіппін Алісії Баркер, плюс через кілька хвилин півзахисниця збірної Норвегії Гуро Райтен забила п’ятий м’яч, реалізувавши пенальті. Наприкінці матчу Софі Хауг оформила хет-трик із передачі Райтен та встановила остаточний рахунок зустрічі — 6:0.

Чемпіонат світу (жінки) 2023

Норвегія – Філіппіни 6:0

Автори голів: Хауг (6′, 17′, 90+4′), Хансен (31′), Баркер О.Г. (48 ‘), Райтен Пен (53’).