В рамках стартового туру УПЛ сезону 2023/24 львівський “Рух” на своєму полі обіграв луганську “Зорю”.

Головний тренер гостей Ненад Лалатович поділився враженнями від даного поєдинку.

“Вітаємо “Рух” з перемогою. Поки у нас були сили, ми грали у той футбол, у який хотіли. Ми високо атакували “Рух”, були близько до гравців суперника, агресивно. Ми зрозуміли, що “Рух” буде грати високим пресингом.

Другий тайм розпочали теж добре. Був хороший момент, коли ми могли забивати другий гол. Якби ми забили, рахунок був би 2:0, можливо, це був би кінець матчу.

Тиждень тому на наших тренуваннях було лише 15 гравців. Дуже багато гравців приєдналися до нас лише тиждень тому. Футболісти багатьох позицій не пройшли повноцінний збір. “Рух” був добре готовий фізично. В останні 30 хвилин зустрічі ми отримали непотрібну червону картку та два голи”, – розповів наставник луганської команди