Рух здобув перемогу над Зорею в межах 1-го туру української Прем’єр-ліги. Матч завершився з рахунком 2:1.

Чемпіонат України – УПЛ
29 липня, 1 тур

Рух – Зоря 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 – 21 Русин, 1:1 – 67 Рунич, 2:1 – 86 Климчук

Склади команд:

Рух: Ледвій – Роман, Дідик (Слюсар 87), Слюбик, Сич – Притула (Пастух 83), Едсон, Сапуга – Мисик (Рунич 64), Климчук, Теслюк (Квасниця, 65)

Запасні: Паньків, Герета, Довгий, Лях, Таллес, Карабін, Альваренга

Зоря: Сапутін – Вантух, Батагов, Джордан, Кирюханцев (Снурніцин 77) – Дришлюк, Мишньов – Антюх (Нагнойний 78), Волошин (Яцик, 59), Русин – Алефіренко (Бугай 71)

Запасні: Жилкін, Турбаєвський, Токар, Боль, Гулько, Тлумак/

У першому турі української Прем’єр-ліги львівський Рух приймав луганську Зорю. Підопічні Віталія Пономарьова відсвяткували перемогу над командою Ненада Лалатовича (2:1).

У першому таймі вже за 20 хвилин ігрового часу гравці луганської Зорі отримали жовті картки – півзахисник Денис Антюх та захисник Джордан.

Проте вже на 21-й хвилині гри подібний напір від луганської команди приніс свої плоди. Після прострілу Антюха Назарій Русин з центру штрафної пробив точно у ворота повз Дмитра Ледвія.

У другому таймі свій гол забила і львівська команда. Юрій Климчук на лівому фланзі штрафного виконав подачу на Василя Рунича, який засмутив своїм голом воротаря луганців Олександра Сапутіна

На 84-й хвилині матчу другу жовту картку отримав Джордан, який збив Климчука поблизу штрафного майданчика.

Львівський клуб вже за дві хвилини скористався перевагою у кількості гравців. Після подачі з кутового м’яч підхопив Климчук, який завдав точного удару здалеку.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Олексія Деревінського зафіксував перемогу львів’ян над луганцями.