Головний тренер «Вереса» Сергій Лавриненко прокоментував поразку від «Полісся» (0:2) у 1-му турі УПЛ.

«Враження негативні, бо ми програли матч. Але ми на початку свого шляху. Є над чим працювати.

Важко відігруватись, коли на першій хвилині пропускаєш («Полісся» забило на другій хвилині – прим. Tribuna.com). Це змінює всі плани. Розберемо помилки і будемо рухатись далі.

Це як у боксерів. Виходиш на бій, пропускаєш на першій хвилині, і весь план ламається, вже треба по іншому планувати.

Після перерви я хотів побачити більш агресивну гру в атаці. В першому таймі нападник [Микола Гайдучик], на мою думку, не впорався з задачею, яку перед ним ставили, тому й була заміна.

Чому не забили у більшості? Суперник сів в оборону, вони були у меншості, рахунок був комфортним для них. В першу чергу не вистачило майстерності.

Якби призначили пенальті, і ми забили, тоді, можливо, був би інший рахунок», – сказав Лавриненко в ефірі MEGOGO.