Головний тренер полтавської Ворскли Віктор Скрипник прокоментував результат першого поєдинку другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти грузинської Діли.

Віктор Скрипник залишився задоволений перемогою своєї команди і, насамперед самовіддачею гравців, в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти грузинської Діли (2:1).

«Ми терпіли у першому таймі. А потім, як у нас буває, пропустили, дістали шашки та й пішли гасати. Як козаки.

Сьогодні була Ворскла, котра на характері може виривати такі ігри. Але ми розуміємо, що це лише перший тайм. Другий тайм буде у Грузії. Ще нічого не вирішено».

Також наставник полтавчан виокремив персонально і головних ковалів перемоги над Ділою.

«Моя команда грає дисципліновано. У нас немає хаосу та нерозсудливості, коли кожен робить, що він хоче. Ми вивчаємо сильні сторони суперника.

За рахунок індивідуальної майстерності таких гравців як Феліпе, Кані, Степанюк, у нас у кожній грі є моменти», – сказав Скрипник на післяматчевій пресконференції.

Матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій між Ділою і Ворсклою відбудеться в Грузії третього серпня.

Віктор Скрипник очолив Ворсклу влітку 2022 року та привів її до п’ятого місця минулого в УПЛ у сезоні 2022/2023 років.