Арсенал та Барселона провели товариський матч під час турне по США.

Товариські матчі

Арсенал – Барселона – 5:3

Голи: Сака, 13, Хаверц, 43, Троссар, 56, 78, Вієйра, 90 – Лєвандовскі, 7, Рафінья, 34, Торрес, 88

Нереалізований пенальті: Сака, 22, (Арсенал)

Каталонці вийшли вперед вже на 7 хвилині – Абде Еззалзулі прорвався у штрафний лівим флангом і віддав у центр, а Лєвандовскі добив м’яч у ворота після сейву Рамсдейла. Сака швидко скористався провалом Крістенсена та зрівняв рахунок, а на 22 хвилині Букайо не реалізував пенальті.

Рафінья зробив рахунок 2:2 ударом зі штрафного – долю епізоду вирішив рикошет від Едегора, який перебував у стінці. Хаверц вивів “канонірів” вперед ще до перерви, а Троссар у другому таймі оформив дубль. Барселона відповіла голом Феррана Торреса на 88-й хвилині, але Вієйра шикарним ударом поставив крапку в зустрічі. Відзначимо, що Зінченко пропустив гру.