Колос» закриває тренувальний тиждень двома контрольними поєдинками. У першій грі ковалівці зіграли проти команди Першої ліги «Кремінь», повідомляє офіційний сайту «Колосу».

«Кремінь» зміг забити вже на початку другого тайму завдяки красивому удару зі штрафного прямо в дев’ятку воріт.

Ковалівці після цього активізувалися і мали велику перевагу. На 70-й хвилині два забійні моменти було у Антона Салабая – спочатку форвард влучив з кількох метрів в поперечину, а згодом пробив повз ворота суперників. Пізніше хороший удар від Велетня захисник перевів на кутовий, а після корнера голкіпер гостей врятував свою команду, коли головою пробивав Криворучко.

На останніх хвилинах ковалівці влаштували справжній штурм, проте «Кремінь» вистояв. Тож, за такої великої переваги «Колосу» відігратися так і не вдалося – 0:1.

Другий сьогоднішній контрольний матч буде зіграно о 17:00 проти житомирського «Полісся».