У вівторок, 18 липня, відбувся товариський матч між українськими клубами «Дніпро-1» та «Кривбас» Кривий Ріг. Гра завершилась із рахунком 2:2.

18.07.23. 17:00. Ужгород. Стадіон «Авангард». Контрольний матч:

«Дніпро-1» – «Кривбас» – 2:2 (2:1)

Голи: Третьяков, 19, Довбик, 30 – Дебелко, 41, Горбунов, 90 аг.

Перший гол «Кривбас» організував у свої ворота власноруч, Андрій Понєдєльнік недостатньо сильно віддав пас своєму воротареві Кліщуку і Максим Третьяков перехопив м’яч і вразив ворота криворіжців -1:0. Довбик зробив рахунок 2:0 на користь «Дніпра-1» після пасу Рубчинського на 30-ій хвилині.

Однак «Кривбас» зумів відіграти два м’ячі. Ще в першому таймі Дебелко скористався ненадійною грою Волинця перед своїми воротами, голкіпер намагався віддати короткий пас, але Хомченовский перехопив м’яч і віддав його на Романа Дебелко, і той відквитав один м’яч. На останній хвилині основного часу Сергій Горбунов головою зрізав м’яч у власні ворота, захиснику «Дніпра-1» якраз в цей час світило сонце в очі і він не зумів правильно зорієнтуватися в епізоді. Підсумок матчу — нічия 2:2.