14 липня 1894 року на теренах України відбувся перший футбольний матч.

У цей день у Львові змагалися команди «Коло вчителів» (Львів) та «Сокіл» (Краків). Подія відбулась у рамках найбільш масової події в історії Королівство Галичини та Володимирії, де демонструвались досягнення науки, техніки, мистецтва, спорту тощо – під час «Загальна крайова виставка у Львові», що проходила у Львові з 5 червня до 10 жовтня 1894 р. у верхній частині сучасного Стрийського парку.

Змагання відбувалося на стадіоні, збудованому у 1894 р. у британському стилі з футбольним полем і трибунами на 7 000 місць.

Про перебіг зустрічі до нас дійшло мало інформації. Вважається, що через щільність спортивних подій, матч тривав 6-7 хвилин, до забитого гола. За цей час команди продемонстрували, як грати у футбол. Хоча глядачі деякі дії футболістів сприймали зі сміхом.

«Gazeta Lwowska» повідомляла, що львівські футболісти грали у сірих гімнастичних штанях і білих футболках, а футболісти Кракова – у синіх штанях і білих футболках.

Львів’яни перемогли, м’яч на 6-тій хвилині у північні ворота забив учень учительської гімназії Володимир Хомицький.