Півзахисник і капітан збірної Франції U-21 Максенс Какере прокоментував поразку від України (1:3) у чвертьфіналі Євро-2023 U-21.

“Ми дуже розчаровані. Ми не зробили того, що було потрібно для перемоги в цьому матчі. Гра була в наших руках за рахунку 1:0, але ми припустилися низки невеликих помилок, які дозволили супернику вийти вперед. І ми не змогли забити в другому таймі. Це гірке розчарування.

У другому таймі у нас було більше володіння м’ячем, ніж у них, але нам не вдалося створити достатньо моментів. І, врешті-решт, це відбилося на табло.

Це справжня ганьба, тому що це був престижний турнір, у якому ми зазнали нищівної поразки. Ми повинні взяти на себе відповідальність за цю невдачу”, – цитує Какере прес-служба УЄФА.