Півзахисник збірної України U-21 Володимир Бражко підбив підсумки перемоги над Румунією (1:0) у рамках 2-го туру молодіжного чемпіонату Європи.

«Вважаю, що румуни побігли за рахунок трибун. Це було очікувано, але ми трохи не впоралися. Загалом перебудувалися, і гра була під нашим контролем.

Що сказав під час першого тайму Руслан Ротань? Контролювати більше м’яч, швидше змінювати фланг, бо вони не встигають. Великі зони за спиною в них, Кащук тричі виходив віч-на-віч – треба було більше так робити.

Чому не забили раніше? Це реалізація. Створили багато моментів, але якщо вона є – то є. Забили на 89-й хвилині, могли й раніше. Але це футбол – так буває.

Іспанія – це топзбірна. Але ми будемо битися, не відходити від нашої гри. Звичайно, хочемо посісти перше місце в групі. Очікуємо на результат матчу Хорватія – Іспанія», – заявив Бражко.

Матч з Іспанією відбудеться у вівторок, 27 червня.