Преса Хорватії похвалила українців і розкритикувала свою команду після першого матчу на Євро-2023 (U-21)

Учора збірна України U-21 в стартовому поєдинку Євро-2023 перемогла в Бухаресті команду Хорватії (2:0). Хорватські ЗМІ відверто розчаровані таким стартом своїх улюбленців.

«Молоді полум’яні» розчарували у першому матчі на Євро-2023, програвши Україні», – пише Vecernji List.

«Молодіжна збірна Хорватії з футболу з поразки розпочала чемпіонат Європи у Румунії та Грузії. В Бухаресті однолітки з України були однозначно кращими і виграли з рахунком 2:0.

З самого початку зустрічі молоді українці виглядали краще. Хоч і без небезпечного Михайла Мудрика, зірки Челсі, наші суперники демонстрували вертикальний футбол, який призводив до небезпечних моментів біля воріт Хорватії. Така гра вивела їх вперед на 19-й хвилині. Всю справу зробив Олексій Кащук, який спочатку обійшов Качавенду, і ні Пршир, ні Франьїч не змогли його зупинити.

У першій же атаці другого тайму Україна збільшила свою перевагу. Кащук, автор першого голу, навісив, а Данило Сікан перестрибнув малорухомого Франьїча і влучно пробив», – описує матч хорватська газета.