Збірна України мінімально перемогла Північну Македонію в 3 раунді кваліфікації до чемпіонату Європи-2024.

Матч завершився з рахунком 2:3 на користь підопічних Сергія Реброва.

Відбірковий етап до Євро-2024. Група С. 3 тур.

Північна Македонія – Україна – 2:3

Бардхі (31, пенальті), Ельмас (40) – Забарний (62), Конопля (67), Циганков (83)

Рістовскі (8), Мушлю (55) – Довбик (45+1)

Мушлю (72, друга жовта картка)

Північна Македонія: Дімітрієвскі, Рістовскі, Зайков, Мушлю, Аліоскі, Бардхі, Адемі (Атанасов, 65), Ашковскі (Брдаровскі, 65; Бабунскы, 91), Трайковскі (Дорієв, 76), Нестеровскі (Рістовскі, 65), Ельмас.

Запасні: Ілієв, Шишковський, Велковський, Манєв, Бабунський, Елезі, Бабунський, Дімоський.

Україна: Трубін, Тимчик (Конопля, 46), Забарний, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Судаков, Ярмоленко (Маліновський, 66), Циганков (Зубков, 93), Мудрик (Сидорчук, 90+1), Довбик (Ванат, 46).

Запасні: Бущан, Лунін, Соболь, Сваток, Кривцов, Сидорчук, Буяльський, Ігнатенко, Зубков.

Арбітр: Лукас Фендріх (Швейцарія).

Стадіон: «Тоше Проескі».

Початок гри був досить рівним, але все змінилося в останній третині першого тайму. Господарі матчу отримали право пробити пенальті. На 31-й хвилині його реалізував Еніс Барді.

На цьому проблеми для підопічних Сергія Реброва не закінчилися. На 39-й хвилині Еліф Ельмас дальнім ударом зробив рахунок 2:0.

У другому таймі ситуація докорінно змінилася. Збірна України зрівняла рахунок завдяки голам Іллі Забарного та Юхима Коноплі на 62-й та 67-й хвилинах відповідно.

Кінцівку матчу Північна Македонія провела в меншості через вилучення Вісара Муслю.

Збірна України зробила здавалося б неймовірне й вийшла вперед на 82-й хвилині. Віктор Циганков точним ударом замкнув подачу Михайла Мудрика

Матч завершився з рахунком 3:2. Україна заробила перші очки в кваліфікації на Євро-2024.