11 червня 2023 року. 21:45. Реджо-Емілія. “Мапеї”
Де подивитися: Megogo
Головний суддя: Даніеле Орсато
Дискваліфіковані: Г’ясі та, Ам’ян (обидва – “Спеція”)

“Спеція”

Спочатку Ліга хотіла провести матч плей-оф в Удіне, але після обурення з боку “Спеції” перенесла зустріч у Реджо-Емілію. Мер ломбардського міста поскаржився, що “Спеції” до Удіне добиратися вдвічі довше, ніж “Вероні”.

Команда Леонардо Семплічі могла уникнути цього плей-оф, якби зачепилася за очки у виїзному матчі з “Ромою” в 38-му турі Серії А. Лігурійці забили першими, і до 89-ї хвилини утримували нічийний рахунок. А потім “привезли” пенальті і втратили нічию. Крім цього, “Спеція” втратила своїх важливих гравців – дискваліфікацію на вирішальний матч сезону заробив капітан і форвард Г’ясі та правий латераль Ам’ян. Причому Г’ясі свою картку отримав за суперечки з арбітром – залишаючи поле, він штовхнув пляшку – знав, що не зможе зіграти в плей-оф із “Вероною”…

“Верона”

“Еллас” теж була близькою до того, щоб вивезти очки з “Сан-Сіро” в матчі 38-го туру чемпіонату з “Міланом” – на 72-й хвилині капітан команди Марко Фараоні зрівняв рахунок. Але у складі россонері грав Рафаел Леау, який наприкінці зустрічі зробив різницю – протягом 7 хвилин він оформив дубль і приніс своїй команді перемогу з рахунком 3:1.

Останні нестабільні результати команди не скасовують того, що загалом “Верона” провела сильне друге коло. Днями Дзаффароні зазначив: “Я б переграв матч із “Сампдорією”. У тій генуезькій зустрічі тренер через низку причин не міг розраховувати на багатьох ключових гравців, і “Еллас” поступилася з рахунком 1:3.

У Реджо-Емілію Дзаффароні взяв із собою навіть травмованих гравців (Дуду, Анрі та Лазанью). Знадобляться всі.