10 червня пройшов перший стиковий матч за право грати в УПЛ наступного сезону «Металург» – «Верес».

Українська Прем’єр-ліга. Перехідні матчі. Перша гра.

«Металург» – «Верес» – 1:0

Сад (29).

Шалфєєв (47), Сад (49) – Маткобожик (32).

Вовченко (5).

«Металург»: Байда, Сокол, Векляк, Басов, Польовий, Крапивний, Сейтхалілов (Палюх, 74), Шалфєєв, Сад (Сніжко, 74), Білоцерковець (Могильний, 78), Сидоров.

«Верес»: Когут, Балан, Маткобожик, Вовченко, Гагун, Кльоц (Лебеденко, 51), Кучеров, А.Блізніченко, С.Шарай (В.Шарай, 78), Г.Пасіч, Гайдучик (Шестаков, 64).

Арбітр: Юрій Іванов (Донецька область).

Стадіон: «Україна» (Львів).

Уже на 5-й хвилині зустрічі “Верес” залишився в меншості – Семен Вовченко намагався вибити м’яч у підкаті, але збив суперника  поблизу власного штрафного майданчика. Арбітр без вагань показав гравцю рівненського клубу пряму червону картку.

На 28-й хвилині “Металург” скористався чисельною перевагою. Валерій Сад точно пробив в нижній кут воріт після передачі Олексія Сидорова.

Більше до фінального свистка рахунок не змінився. Матч-відповідь між “Вересом” і “Металургом” відбудеться у середу, 14 червня. Початок – о 13:00.

Зазначимо, що іншу путівку до елітного дивізіону розіграють петровський “Інгулець” і ЛНЗ Черкаси.